Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biznes':

Sortuj po:

 • Adrian Bysiak | Lifestyle Blog »

  E-biznes to coś co stało się nie tylko moim sposobem na życie ale również pasją, właśnie o e-biznesie, podróżach i modzie poczytasz na moim blogu. Lifestyle - czyli styl życia jaki preferuje to nie tylko opisywanie tego co robię każdego dnia, to inne spojrzenie na otaczający nas świat. Blog lifestylowy na który Ciebie zapraszam pokaże Ci również jak zacząć działać w e-biznesie.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki dla chłopców »

  Zabawki od dawien dawna wspomagają rozwój i poznawanie otaczającego je świata. Od nas zależy dobór najlepszej zabawki. Dzięki szerokiemu asortymentowi zabawek w sklepie abar-zabawki.pl, mają Państwo sposobność doboru satysfakcjonującego produktu. Zabawki edukacyjne już od pierwszych miesięcy życia malucha będą stymulowały wzrok malca oraz innych zmysłów. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo duży wybór zabawek także dla dzieci starszych, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znaleźć można wyroby popularnych, najbardziej lubianych producentów - zabawki Wader, Fisher-Price, Lego. Stale staramy się powiększać asortyment, równocześnie utrzymując atrakcyjne ceny, aby spełnić oczekiwania każdego Klienta.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konwergencja »

  Stemlogic, który specjalizuje w usługach telekomunikacyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw przygotował dla Państwa ciekawą ofertę rozwiązań i produktów, w tym telefonia VoIP, system Call Center, kolejkowanie połączeń, zapowiedzi głosowe. Wymagania dotyczące systemów telekomunikacyjnych zwiększają się odwrotnie do wielkości przedsiębiorstwa – im mniejszy anturaż tym poważniejsze są oczekiwania co do funkcjonalności. Proponowane przez nas rozwiązania umożliwiają obniżenie kosztów za telefon. Jesteśmy świadomi tego, że dla znacznej ilości małych i średnich przedsiębiorstw przede wszystkim liczy się zaspokajanie aktualnych potrzeb i kompleksowość oferty telekomunikacyjnej, dlatego też prowadzimy konsultacje z każdym Klientem i dopasowujemy najodpowiedniejsze w ich przypadku rozwiązanie. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i podjęcia satysfakcjonującej współpracy.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan przykłady »

  Czy jesteś zmęczony bieżącą sytuacją pieniężną, chcesz coś zmienić w swoim życiu, chciałbyś wykryć metodę na ciekawsze egzystowanie. Pozyskaj ideę na uruchomienie własnego biznesu. Możesz tak począć od przeszukania cyberprzestrzeni, to największa baza wiedzy. Sumienna analiza predyspozycji oraz umiejętności, może być świetnym prologiem do osobistego biznesu. LibreDocs to nie tylko sprawdzone inspiracje na zainicjowanie firmy, ale także inne usprawnienia. W mgnieniu oka, zwinnie i bez trudności utworzysz dowolny dokument, świetny plan finansowy stworzysz szybciej niż myślisz, w ten sposób zaoszczędzisz swój czas. Pobudzamy Was aby skorzystać z naszych usług.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kreator stron www »

  Nie każdą organizację stać na skonstruowaną na prywatne zlecenie witrynę internetową dostarczoną przez zawodową agencję; czasami, z drugiej strony, ów wydatek wydaje się wprost daremny. Jeśli zaś Twój biznes przynależy do tej grupy, z pewnością zaintrygujesz się projektem Scripto, który gwarantuje dostęp do pokaźnej bazy gotowych szablonów serwisów oraz systemów administracji treścią. Zapraszamy na witrynę – rzuć okiem do nas już już w tej chwili – bez wątpienia odkryjesz tam opcję dla siebie. Scripto. pl to innowacyjne rozwiązania – niedrogie i doprawdy wysokiej klasy.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowa Warszawa »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego MAGFIN, które zajmuje się świadczeniem usług księgowych, doradczych, kadrowo - płacowe, podatkowe, biznes plany, kosztorysy budowlane i inne usługi. Świadczymy usługi dla zagranicznych i polskich podmiotów. Wykwalifikowani specjaliści oferują szeroki zakres usług, m. in. pomoc w tworzeniu spółek lub działalności gospodarczej, prowadzenie firmy, w tym jej księgowości (KPiR, Księgi handlowe, ryczałt ewidencjonowany), prowadzenie spraw kadrowych oraz rozliczeń płacowych. Firma sporządza wszelką dokumentację dla swoich klientów, a także reprezentuje ich w urzędach. Biuro Rachunkowe MAGFIN specjalizuje się w prawie podatkowym, dokonując interpretacji przepisów - dzięki temu nasi pracownicy pomogli wielu osobom wygrać spory z urzędem skarbowym. Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma nowoczesna, dbająca o klientów. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja opakowań - ragus.pl »

  Każdy z nas prowadzący działalność gospodarczą korzysta z usług zakładu poligraficznego. Do zareklamowania swojej firmy wśród konsumentów potrzebujemy materiałów służących do reklamy. Można zamówić segregatory firmowe, ulotki, banery czy kalendarze. W czasie spotkań biznesowych bardzo często korzystamy z wizytówek czy gadżetów reklamowych. Oprócz tego dla swojego produktu musimy mieć dobrze zaprojektowane opakowania a w punkcie sprzedaży właściwe miejsca do jego ułożenia. Tylko z ragus. pl możesz sprostać tym zadaniom. Dzięki nim powiększysz sprzedaż a Twoje dochody wzrosną.

  Data dodania: 23 11 2018 · szczegóły wpisu »