Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'film':

Sortuj po:

 • Filmy reklamowe »

  Zakres działania firmy promocyjnej Prosper to spoty reklamowe do wykorzystania w wielu mediach oraz w kinie lub także dla wewnętrznych potrzeb przedsiębiorstw. Kręcimy materiały filmowe z przeznaczeniem do emisji w kinach lub pokazach. Prosper to nie wyłącznie producent reklam, oferuje także emisję filmów w stacjach takich jak TVN czy TVP stwarza olbrzymie możliwości dopasowania kampanii promocyjnych do potrzeb klientów, targetowania geograficznego odbiorców. Na skutek takich możliwości jesteśmy w stanie łączyć wiele form reklamy i osiągać dobre efekty kampanii reklamowych. Zapraszamy na stronę www, są tam do obejrzenia nasze spoty reklamowe. W ilu formatach nagrywane są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa na potrzeby emisji telewizyjnej opiera się na wielu formatach, zależnie od potrzeb danej stacji telewizyjnej. Pomijając szczegóły trzeba powiedzieć, że produkując spot reklamowy są używane dwa standardy jakości przekazu, czyli Standard Definition oraz High Definition. Format HD używa się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: HD 720P i FULL HD przy prędkości 25 klatek na sekundę, skanowanych progresywnie. Produkcja filmów kinowych oparta jest na standardzie DCI. Platforma ta opisuje szczegółowe parametry wytwarzanych filmów. Filmy do internetu, jak na przykład filmy produktowe lub filmy instruktażowe produkowane są w formacie FULL HD, a następnie przekształcane do różnych formatów zależnie od struktury i parametrów danej strony lub serwisu.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna Białystok Studio Paparazzi »

  www. studiopaparazzi. pl Podczas organizowania własnego ślubu należy pamiętać o osobie, która będzie odpowiedzialna za stworzenie pamiątki z tego cudownego dnia. Fotograf jest niezbędny i dlatego tak bardzo staramy się wybrać go dobrze. Nigdy nie podejmujemy szybkich decyzji a starannie przeglądamy jego możliwości i dopiero, gdy jesteśmy go pewni proponujemy mu zlecenie. Czasem umawiamy się z nim na próbną sesję, aby ocenić jego możliwości i wcale nie jest to zły pomysł. Musimy mieć świadomość, że w tym dniu dzieje się naprawdę bardzo dużo a dodatkowo towarzyszą temu emocje stąd wiele momentów po prostu nie będziemy pamiętać. Na szczęście zdjęcia będą fantastyczną pamiątką, do których będziemy mogli wrócić po latach i za każdym razem będą nam przypominać tamten pełen wrażeń dzień. Bez wątpienia fotograf na ślub musi przyjść, aby uwiecznić każdy moment. Nie chodzi tu o to, aby iść na ilość, lecz, na jakość. Czasem kilkanaście zdjęć dopracowanych będą lepszą pamiątką niż setki słabych fotografii. Znalezienie odpowiedniego profesjonalisty nie należy do zadań łatwych, ale też nie do niemożliwych.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wkoło nas. Portal społecznościowy bez hejtów. »

  Jeżeli denerwuje Cię każdy, nieprzychylny wpis na Twój temat w portalach społecznościowych i jeżeli będziesz w tym ciągle tkwił, to możesz nabawić się nerwicy. Czas w końcu zobaczyć co oferują inni. I tak np. Wkoło nas zabezpiecza Cię przed tego rodzaju komentarzami. Czterostopniowa ochrona przed hejtami daje Ci spokój ducha. A atrakcji jest u nas nie mało. Najważniejsze to jest to, że tutaj nie musisz sprawdzać co słychać u znajomych po wpisaniu ich imion i nazwisk. Na Wkoło nas wszystkie wydarzenia pojawiają się na stronie drugiej. Wystarczy je tylko przejrzeć i wiesz czy są to wiadomości od Twoich znajomych, czy też tych, których znasz tylko z widzenia. Warto też zaznajomić się z działem ogłoszeń, poruszyć nurtujące Cię tematy na naszym forum dyskusyjnym, albo też powiadomić ludzi w Twoim mieście o organizowanych przez Ciebie imprezach za pomocą odpowiedniej zakładki.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »