Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'księgarnia':

Sortuj po:

 • Księgarnia internetowa »

  Czołem. Oto zobrazowanie działalności księgarni online Exlibra. To współzawodnictwo w województwie łódzkim na rzecz księgarni Empik, Gandalf a także Merlin. Sklep internetowy dzierży w swoim arsenale tanie książki. Kompetencje sklepu z książkami obejmują terytorium całej Polski. Księgarnia internetowa z osady Łódź ma generalny przekrój książek z całego padołu, a są to tanie książki w otoczeniu, których są książki dla dzieci i młodzieży, bibliografia miłosna, podręczniki szkolne, wydawnictwa historyczne a również albumowe, książki jeździeckie, informatory, książki przygodowe, poradniki, romanse, publikacje rozrywkowe i naukowe. Sklep z książkami z kraju ojców zwany Exlibra to ebooki, puzzle, audiobooki, bajki dla dzieci do czytania, zabawki dla dzieci, gry karciane i gry planszowe. Jegomość, który zapisze się na witrynie web sklepu z grami zostanie nagrodzony prezentem w postaci rasowych, treściwych biuletynów (STB). Wspólnie z daną przesyłką księgarnia wysyłkowa wzbogaca ją gratisowymi broszurami, które są zajawkami redaktorskimi. Księgarnia online eksponuje na handel tanio inne rodzaje książek oraz wariantów literackich a także calutkie spektrum książek specjalistycznych oraz przewodników. Sklep online rozporządza we własnym magazynie zatrzęsieniem intrygujących nazw książek a ponadplanowo planuje specjalistyczne propagowanie wątków m. in. książka za darmo czy też darmowa wysyłka. Konsument może komunikować się osobiście, przez telefon lub mailowo. Wszelki gość po przeczytaniu książki i zostawieniu komentarza będzie brał udział w, konstruowanym przez księgarnię, losowaniu morowych nagród.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa księgarnia językowa »

  Nie zauważono zdaje się w historii ludzi dokładnie takiego czasu, żeby porozumienie osób mówiących różnymi narzeczami bywało łatwe. Przykładowo sytuacja zawarta w Księdze Rodzaju. Budowniczowie Wieży Babel poczęli rozmawiać obcymi dla siebie językami. My pragniemy nie dopuścić do takich sytuacji. Jako księgarnia lingwistyczna robimy wszystko, żeby ułatwić naukę i porozumienie w językach obcych. Innymi słowy, żeby inne dialekty zaprzestały być obce. Prezentujemy bogaty wybór słowników, podręczników, gier językowych, rozmówek, opracowań multimedialnych, które to niechybnie ułatwią przyswoić skomplikowane zasady obowiązujące w różnych językach. Odszukają Państwo również na naszych półkach pomoce do nauki niderlandzkiego, włoskiego, angielskiego, arabskiego, chińskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, portugalskiego, francuskiego i rosyjskiego. Na wirtualnych regałach księgarni językowej znajdują się również materiały pomocnicze dla lektorów, testy, poradniki, opracowanie, które ułatwią przygotowanie lekcji, umożliwią sprawdzenie stanu wiedzy oraz uczynią naukę ciekawszą. Oferujemy również beletrystykę angielską oraz lekturki z płytkami CD, tak ułatwiające naukę. Oferujemy duże rabaty oraz szybkie terminy wysyłania książek. Serdecznie zapraszamy w nasze gościnne progi.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia szkolna »

  Księgarnia szkolna z szeroką ofertą książek, książeczek, podręczników i akcesoriów biurowych i plastycznych, jest miejscem, które warto odwiedzać. W dobie e-booków, audiobooków i bogactwa internetu chwila z drukowaną książką może być naprawdę wyjątkowa. Aby być na bieżąco z nowymi publikacjami księgarnia szkolna powinna na stałe zagościć na naszej mapie miejsc do regularnego odwiedzania. Zwłaszcza, że dobrze zaopatrzona księgarnia szkolna to skarb, więc tym bardziej powinniśmy tam chętnie zaglądać.

  Data dodania: 03 07 2020 · szczegóły wpisu »