Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kurs':

Sortuj po:

 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00.
  Nasi kursanci osiągają bardzo dobre rezultaty na egzaminach na prawo jazdy, co potwierdzaja stosowne rankingi szkół jazdy.
  Zaprszamy mieszkańców miasta Gdańska - Moreny, Suchanino, Chełma, Wrzeszcza, a także z całego miasta, że mamy tu elastyczny system wykładów i zapłaty np. raty. Zajęcia w naszej szkole zaczynają się w poniedziałek i środę.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs BHP Poznań »

  Specjalista w zakresie BHP firma Komplex BHP Poznań pomaga pracodawcom z Poznania przygotować dokumentację powypadkową. Usługi BHP PoZNAŃ - ośrodek zajmuje się wypadkami w przedsiębiorstwach jak też tymi, które wystąpiły w drodze do pracy. Instruktorzy z Komplex BHP Poznań orientują się jak zabezpieczyć miejsce wypadku i wytypować jego przyczyny. Szkolenia BHP Poznań - w zawartość oferty wchodzą rozmaite kursy BHP oraz szkolenia zawodowe. Zależnie od tego jak zażyczy sobie zainteresowany, szkolenia BHP Poznań wykonywane są u niego albo w siedzibie BHP-Komplex w okolicach Poznania. Podesty Ruchome Uprawnienia Poznań - niesamowitym zainteresowaniem wśród poznaniaków cieszą się szkolenia odnośnie podestów ruchomych i kursy na których można się nauczyć prowadzenia wózków widłowych. Kurs na Wózek Widłowy Poznań - dzięki kursowi na wózek widłowy uzyskuje się zaświadczenie, będące pierwszym krokiem do zorganizowania uprawnień. Osoby partycypujące uczą się jazdy i wymiany butli. Jednostki z Poznania mogą uzyskać opis ryzyka zawodowego na danych stanowiskach. Znawcy tematyki BHP z BHP-Komplex wskażą jak troszczyć się o pracowników, którzy wykorzystują chemikalia w trakcie realizacji obowiązków zawodowych. Na witrynie zlokalizowano potrzebne dane kontaktowe, aby można umówić się na spotkanie.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs sushi »

  W zależności od regionów świata lub też typów kulturowych, funkcjonują różnego rodzaju kuchnie. Obecnie, dzięki możliwości bardzo dobrej komunikacji między tymi regionami czy też kulturami, każdy ma sposobność poznania innych smaków. Potrawą, która pomimo swej orientalności zdobyła sukces we wszystkich regionach świata jest sushi. Dzięki ofercie jaką prezentuje Fabryka Siły Wody i Ognia, też na obszarze Polski można skutecznie poznawać atuty jakie ma sushi. W ramach propozycji FSWO najwięksi profesjonaliści w robieniu sushi realizują warsztaty sushi lub też kurs sushi. Specjalistyczna akademia sushi FSWO to okazja dla osób z Warszawy, Poznania, Krakowa bądź też pozostałych miejscowości w Polsce, na poznanie wyjątkowości tej potrawy. Prócz kursu robienia sushi, chętne osoby mają możliwość zapoznać się też z body sushi – ekskluzywnym sposobem serwowania tego dania. Prócz usług takich jak szkolenia sushi bądź też sushi catering, FSWO proponuje swym kontrahentom także inne propozycję na poznawanie malowniczości Dalekiego Wschodu. Zaliczają się do nich warsztaty origami, warsztaty kaligraficzne lub też kursy parzenia zielonej herbaty.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego Warszawa »

  Zasadniczym zadaniem szkoły Akces Benefit jest efektywne nauczanie języków obcych. Oferowane kursy angielskiego Warszawa są oparte o innowacyjne metody. Jedną z zasadniczych metod nauki jest metoda bezpośrednia oraz metoda Colina Rose. Jest to współczesna metoda oparta na najnowszych odkryciach. Są one związane z funkcjonowaniem mózgu człowieka. Metoda ta łączy się z metodami polisensorycznymi, czyli angażuje wszystkie zmysły równocześnie. Dzięki temu nauka jest natychmiastowa i wydajna. Prekursorem tej metody był Colin Rose – świetny psycholog i doradca rządu Wielkiej Brytanii. Nauczanie odbywa się w sposób analogiczny do nauki języka ojczystego. Jej priorytetowym celem jest nauczenie swobodnego porozumiewania się w ciągu pół roku. Nauka języka angielskiego Warszawa wydaje pisemną gwarancję na zaliczenie egzaminu TELC i FCE. Jeśli po odbyciu założonej liczby lekcji, słuchacze nie uzyskają dobrego rezultatu na egzaminie, szkoła Akces Benefit udziela bezpłatnych lekcji aż do osiągnięcia sukcesu.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs samodzielnych księgowych »

  Księgowość jest z pewnością bardzo ważna w każdej korporacji i dlatego także zajmujemy się wykonywaniem kursów pozwalających na zapoznanie się z najważniejszymi kwestiami związanymi z księgowością. Sami siebie cały czas doszkalamy co powoduje, że nasze warsztaty księgowe są wysokiej jakości. Zapewniamy, że dzięki nam oczywiście będziecie w stanie spokojnie prowadzić księgowość w indywidualnej firmie. Jednym z najpopularniejszych kodów księgowych jest program symfonia a u nas znajdziecie Państwo kurs programu symfonia. Gwarantujemy, że dzięki nam będą w stanie państwo prowadzić własną księgowość na najwyższym poziomie. Kurs samodzielnych księgowych jaki oferujemy jest z pewnością dopracowany tak by właściwie każdy dosłownie nie do końca znający przepisy księgowe był sobie w stanie poradzić po nim z podstawowymi rozliczeniami księgowymi. Zapraszamy do sprawdzenia mojej oferty.

  Data dodania: 15 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Bytom »

  Prezentowana strona to wizytówka szkoły językowej na terenie Bytomia. Pod tą domeną staramy się umieszczać wszyskie informacje na temat naszej oferty korepetycji. Dodatkowo nauczysz się podstawowych słów, idiomów oraz zwrotów dot. języka angielskiego. Poznane informacje ułatwią Ci porozumiewanie się z innymi. Jaki jest nasz finalny cel? Chcielibyśmy, aby to użytkownicy naszego bloga, zapisywali się do nas na korepetycje. Bez marnowania czasu na głupie reklamy w gazetach - po prostu chcemy całkowicie zając się angielskim! Zapraszamy na szkola. bytom. pl

  Data dodania: 17 08 2019 · szczegóły wpisu »