Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Luboń':

Sortuj po:

 • Tanie noclegi okolice Poznania »

  Oferta usług pensjonatu Villa Montana Noclegi i Restauracja Luboń mieści komfortowe miejsca noclegowe w przyjemnie urządzonych pokojach jedno-, dwu- oraz trzyosobowych. Udostępniamy naszym klientom darmowy dozorowany parking czy Internet WiFi. Ze względu na ofertę wynajmu sal zajmujemy się również kompleksową organizacją kameralnych konferencji biznesowych czy przyjęć okazjonalnych typu imieniny, spotkania rodzinne, jubileusze, komunie albo wesela okolice Poznania. Nasza Villa Montana Restauracja Luboń oferuje pełnowymiarowy catering, a pensjonat może zagwarantować tanie noclegi Poznań i okolice. Proponujemy nasze noclegi Luboń podróżnikom, gościom biznesowym czy przyjezdnym wybierającym się na eventy targowe. Naszym atrybutem jest wyjątkowo dobre połączenie drogowe – sąsiedztwo autostrady A2. Pensjonat Villa Montana – zaskakująco tani nocleg Poznań, serdecznie zachęcamy do rezerwacji miejsc.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobki Luboń »

  Różnego typu wydarzenia w życiu powodują, że opiekunowie są zmuszeni skorzystać z usług jakie realizuje żłobek. Decyzja o wyborze żłobka dla swojego malucha bądź maluchów to niezwykle ważna decyzja. Każdemu rodzicowi zależy aby jego dziećmi opiekowały się przyjazne osoby, a sam żłobek był bezpiecznym miejscem dla dzieci. Ma to na uwadze grupa specjalistów, która prowadzi Zielony Groszek – żłobek Luboń. Żłobek ten prezentuje kompleksową propozycję dla rodziców jak również ich podopiecznych z Lubonia, Komornik, Mosiny bądź też Poznania Górczyna. W zakresie oferty żłobka, oprócz znakomitej opieki nad maluchami, przeprowadzane są też różnorakiego typu zajęcia, wspierające rozwój dzieci. Klub Malucha Zielony Groszek to m. in. zajęcia muzyczno – ruchowe, plastyczne czy też zajęcia z języka angielskiego. Dlatego, jeśli poszukujesz ofert typu żłobek Poznań Górczyn czy żłobki Luboń i zależy ci na komfortowym jak też ciekawym miejscu dla malucha, odwiedź żłobek Zielony Groszek, a z pewnością będziesz zadowolony z podjętej decyzji.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego Poznań »

  Mgr Anna Naskręt – tłumacz przysięgły języka niemieckiego Poznań (TP/37/11) ukończyła filologię germańską na UAM w Poznaniu. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w konferencjach i warsztatach tłumaczeniowych prowadzonych m. in. przez Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich. Świadczy tłumaczenia uwierzytelnione i zwykłe (standardowe i specjalistyczne, np. korespondencja handlowa, dokumenty techniczne, instrukcje obsługi, tłumaczenia prawnicze i ekonomiczne). Posiada długoletnie doświadczenie, zaczerpnięte dzięki współpracy z wieloma firmami i klientami indywidualnymi. Kontakt: Luboń, ul. Wschodnia 25G/58, tel. 607 659 939, email: biuro@intergerman.pl.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hotele w Poznaniu »

  Atutem Hotelu Max jest zlokalizowanie w pobliżu autostrady. Poznań to organizator targów, zatem zawsze przyjmuje gości. Konsumenci z odmiennych obszarów kraju, którzy kierują się na targi, korzystają z ośrodków dla gości nie tylko w Poznaniu. Hoteli w Poznaniu jest dużo, ale można zdecydować się na coś bardziej opłacalnego poza Poznaniem. Hotel Luboń to bardzo dobre ceny i jednocześnie należyty standard. Hotel Max z Lubonia przyjmuje Polaków i osób spoza kraju. Mieszkające tu osoby polecają wykwintne dania i doskonałą obsługę. Mieszkające tutaj osoby czują się faktycznie znakomicie. Zadowolenie konsumentów jest zasadniczym założeniem hotelu z Lubonia. Można wybrać pokój z klimatyzacją lub bez. Zapewniane są również pokoje jednoosobowe. Poznań mieści w sobie naprawdę wiele interesujących miejsc, więc często jest wizytowany nawet, kiedy nie chodzi o targi. Hotel Max w pobliżu Poznania to bardzo dobry wybór.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »