Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ortodonta':

Sortuj po:

 • Stomatolog dziecięcy sochaczew »

  Remedium (gabinet stomatologiczny Sochaczew) to profesjonalne usługi stomatologiczne, bezbolesne leczenie zębów dzieci i dorosłych, najnowszy sprzęt. Dbamy o komfort i wygodę pacjentów, na każdą naszą usługę dajemy okres 24 miesięcy gwarancji. Remedium oferuje takie usługi jak: leczenie kanałowe, implanty, protezy, ortodoncję. Na zapytanie – Dentysta Sochaczew odpowiadamy – Remedium. Działamy bezpiecznie i precyzyjnie w oparciu o zaawansowane technologie i nowoczesny sprzęt. Jesteśmy w 100% pewni jakości oferowanych usług. Zapewniamy konkurencyjną ofertę cenową i pełen zakres usług stomatologicznych. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i fachową opiekę najlepszych dentystów.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry dentysta Poznań »

  Ze standardu usług, jakie realizuje Orident Gabinet Stomatologiczny Poznań będą zadowoleni wszyscy pacjenci. Żeby owocnie interweniować, ogromny akcent położyliśmy na diagnostykę (najlepsze sprzęty – rentgen punktowy, panoramiczny, tomograf). Mając pełną wiedzę co do sprawy jamy ustnej, rozpoczynamy działanie. Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy swój zawód traktują jak pasję (patrz: stomatolog, ortodonta Poznań, w zakładce ZESPÓŁ). Dokładamy starań, by pacjent czuł się tutaj komfortowo – ma na to wpływ naturalne oświetlenie odprężająca muzyka oraz miłe nastawienie każdego. Pragniemy także zaoferować w naszym zespole gabinetów światowe standardy, szczególnie z zakresu sterylności. Dzięki nabyciu ultradźwiękowej myjki zajmujemy pierwsze pozycje nie tylko w kategorii usług („wybielanie zębów Poznań”, „stomatologia estetyczna Poznań”), ale także jako lider higieny i dezynfekcji. Specjalną troską objęliśmy panie w ciąży i najmłodszych. Klienci przyjeżdżający z daleka mogą liczyć na wsparcie w rozplanowaniu dojazdu i noclegu. Spotkania można umawiać przez Internet (formularz internetowy) lub przez telefon – tel. kom. : +48 604 578 796.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów »

  Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów to kolejna placówka skupiona pod tą marką. Flagowe usługi to implanty i leczenie aparatami ortodontycznymi. Ortodonta jak i chirurg - implantolog prowadzący leczenie w placówce na Ursynowie to doświadczeni specjaliści, którzy gwarantują profesjonalizm i bezpieczeństwo. Poza tym można wykonać takie zabiegi jak wybielanie zębów, licówki, usuwanie zębów, higienę jamy ustnej, leczenie kanałowe oraz pozostałe usługi zawierające się w definicji stomatologii. Od niedawna w poradni na Ursynowie można wykonać leczenie stomatologiczne bezpłatnie z NFZ.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Esthetic Dental Clinic Toruń »

  Witamy w klinice Esthetic Dental Clinic doktora Łukasza Podlewskiego. W naszych gabinetach stomatologicznych łączymy wysoką jakość usług z przyjaznymi profesjonalistami w wielu specjalizacjach dentystycznych. Na kształtowanie się naszej renomy ma wpływ przede wszystkim kompletność usług. U nas masz możliwość odnaleźć niezbędną pomoc w sferze implantologii, stomatologii piękna, ortodoncji, endodoncji, protetyki, chirurgii, periodontologii, diagnostyki schorzeń, higienizacji i pedodoncji. Zajmiemy się uleczaniem dokuczających zębów, naprawieniem ich wyglądu, leczeniem kanałowym, tworzeniem aparatów dentystycznych, a także wybielaniem uzębienia. Ponad to świadczymy usługi w ramach innowacyjnych koron zębów i dopełniania ubytków w jamie ustnej. Jesteśmy po prostu specjalistycznymi przyjaciółmi Twoich zębów. Troska o jamę ustną i ochrona jamy ustnej to najwspanialszy prezent jaki jesteśmy w stanie sobie dać. Zdrowy i elegancki uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Powinniśmy przywiązywać szczególną uwagę do stanu naszych zębów od najmłodszych lat i kształtować dobre zwyczaje. Jeśli jednak ból zęba nie pozwala Ci zasnąć, przyjdź do nas. My rozpoznamy czynniki problemów w jamie ustnej i uleczymy najcięższe przypadki. O Twoje uzębienie zatroszczymy się z pasją. Zapraszamy do gabinetów w Toruniu Gabinet Stomatologiczny Toruń Rubinkowo ul Heleny Piskorskiej 15 87-100 Toruń Gabinet Stomatologiczny Toruń Centrum ul Szosa Chełmińska 16 87-100 Toruń

  Data dodania: 31 12 2019 · szczegóły wpisu »