Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'pojazdy':

Sortuj po:

 • Elektroskuter »

  Benzyna nieustająco jest co rusz droższe. Kiedy nadchodzi dzień ażeby zatankować furę to poczyna niezmiernie boleć nas łepetyna. Masz już dosyć rzeczonej sytuacji? Chcesz zapomnieć o kłopotach z niesłychanie drogą benzyną? Mamy kapitalne rozstrzygnięcie. Kup se motocykl zasilany prądem. Wszystkie nasze motory posiadają zezwolenia i certyfikaty umożliwiające ruch na jezdniach całej europy. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Samochód na akumulator dla dzieci »

  Sklep Dzieciecykram.pl proponuje bardzo dobrej jakości foteliki samochodowe dla dzieci. Pięciopunktowe pasy czynią z nich najbezpieczniejsze foteliki samochodowe. Wygodę gwarantuje wkomponowana gruba poduszka. Dzięki nachylanemu siedzisku można przemieszczać nawet noworodki. Rowerki biegowe to następna oferta. Jeżdżąc nimi, dzieci uczą się jak zachować równowagę. To doskonały wstęp do prawdziwej nauki jazdy. Kontrahenci z chęcią nabywają krzesełka do karmienia dzieci i łóżeczka turystyczne dla dzieci. Powodzeniem cieszą się również wózki spacerowe typu parasolka. Konkretne produkty ujęte są kategoriami. Można robić zakupy na raty. Zasady ewentualnych zwrotów zaznacza regulamin. Czas realizacji zleceń także jest w nim przedstawiony, tak samo jak koszty dostawy przesyłek.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs jazdy defensywnej »

  Kurs jazdy defensywnej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznej techniki jazdy i unikania zagrożeń i kolizji na drogach. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Podczas wykładów nasi fachowcy omawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: wykorzystanie potencjału technicznego samochodu, nowoczesne techniki hamowania, przyczyny i skutki wypadków, psychologiczne aspekty prowadzenia samochodu, udzielanie pierwszej pomocy, a także umiejętnośc odczytywania bodźców zewnętrznych podczas jazdy samochodem. Podczas zajęć praktycznych kursanci będą mogli poznać techniki poprawnego wychodzenia z poślizgów i wczesnego reagowania na nieprzewidzianą przeszkodę. Dowiedzą się o ergonomicznej i wygodnej pozycji za kierownicą, która ma wpływ na lepszą widoczność podczas prowadzenia samochodu. Kursanci będą mieli możliwość poznać zasadę ograniczonego zaufania w relacji do innych kierowców, a także możliwośc przećwiczenia bezpiecznego hamowania w zróżnicowanych warunkach drogowych i pogodowych. Ich styl jazdy zostanie oceniona przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, który pomoże skorygować błędy i da wskazówki jak skuteczniej wykorzystywać zdobyte na szkoleniu umiejętności. Kurs jazdy defensywnej poprawia styl jazdy samochodem i uczy ekonomii jazdy. Efektem przejścia wszystkich etapów kursu jest redukcja eksploatacji pojazdu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, jak i transportowanych ładunków. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie technik prowadzenia pojazdów mechanicznych, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób merytoryczny i łatwy do zrozumienia. Nasi kursanci otrzymają od nas pomocne materiały szkoleniowe i kwalifikacje, które wpłyną na udoskonalenie techniki jazdy samochodem. Nasza szkoła jazdy to miejsce, w którym każdy kierowca poczuje się lepiej. Dbamy o rozwijanie praktycznych zdolności naszych kursantów, oferując nowoczesne i specjalistyczne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i ekonomii jazdy. Nasi Klienci mogą liczyć na przyjazną i fachową obsługę, a także rodzinną atmosferę w trakcie kursów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej szkoły!

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »