Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'protetyka':

Sortuj po:

 • Dobry dentysta Poznań »

  Ze standardu usług, jakie realizuje Orident Gabinet Stomatologiczny Poznań będą zadowoleni wszyscy pacjenci. Żeby owocnie interweniować, ogromny akcent położyliśmy na diagnostykę (najlepsze sprzęty – rentgen punktowy, panoramiczny, tomograf). Mając pełną wiedzę co do sprawy jamy ustnej, rozpoczynamy działanie. Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy swój zawód traktują jak pasję (patrz: stomatolog, ortodonta Poznań, w zakładce ZESPÓŁ). Dokładamy starań, by pacjent czuł się tutaj komfortowo – ma na to wpływ naturalne oświetlenie odprężająca muzyka oraz miłe nastawienie każdego. Pragniemy także zaoferować w naszym zespole gabinetów światowe standardy, szczególnie z zakresu sterylności. Dzięki nabyciu ultradźwiękowej myjki zajmujemy pierwsze pozycje nie tylko w kategorii usług („wybielanie zębów Poznań”, „stomatologia estetyczna Poznań”), ale także jako lider higieny i dezynfekcji. Specjalną troską objęliśmy panie w ciąży i najmłodszych. Klienci przyjeżdżający z daleka mogą liczyć na wsparcie w rozplanowaniu dojazdu i noclegu. Spotkania można umawiać przez Internet (formularz internetowy) lub przez telefon – tel. kom. : +48 604 578 796.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinety stomatologiczne Mixdental »

  Problemy z jamą ustną i chorobami dziąseł oraz zębów dotyczą ludzi w każdym wieku. Dlatego też właściwa diagnoza dokonana przez stomatologa, poprzedzona zdjęciem rentgenowskim zębów, sprawi, że próchnica nie będzie Was dotyczyła. Specjalista ortodonta z wieloletnim doświadczeniem oraz skoncentrowanie swojej uwagi na takich czynnikach jak chociażby kształtowanie prawidłowego zgryzu, stanowią elementy kluczowe na drodze do pełnego stanu zdrowia i wysokiej higieny jamy ustnej. Szczotkowanie zębów po każdym posiłku to podstawa żeby cieszyć się swoimi zębami na stare lata a nie zakładać implanty u stomatologa. Mixdental Łódź to gabinety dentystyczne wśród, których znajduje się rentgen zębów, protetyk, chirurg szczękowy i ortodoncja. Decydując się na implanty w Łodzi czy też ortodoncję mają Państwo pewność całkowitego bezpieczeństwa i precyzji realizowanych działań. A stomatologia Wawrzynkiewicz to fachowość, szybkość działania i miły personel. Tworząc dla klientów specjalistyczną klinikę, Mixdental Łódź zadbał o jakość usług z każdej dziedziny, od implantologii, po ortodoncję i endodoncję oraz RTG zębów. Dzięki temu klient ma szansę uzyskać kompleksowe usługi ortodoncji w Łodzi na wysokim poziomie.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Wrocław »

  Najnowsza strona w internecie przychodni Margo Stomatolog Wrocław zaprasza serdecznie do gabinetu w centrum miasta Wrocławia. Nasze gabinety są wyposażone w najnowocześniejszy urządzenia i sprzęt stomatologiczny. Mamy nową pracownię RTG, w której jest rentgen do zdjęć korzeni zębowych. Ostatnio zakupiliśmy tomograf stomatologiczny, który umożliwia dokładną diagnostykę obrazową. Nasze gabinety jest przygotowana do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Dzięki całkowitemu wyposażeniu naszych gabinetów większość zabiegów wykonujemy na miejscu. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka Ostrowiec »

  Nasza klinika dentystyczna to fachowa placówka lecznicza. Naszym zadaniem jest troska o Wasz zdrowy i piękny uśmiech na co dzień. Grono fachowców z różnorodnych dziedzin stomatologicznych zatroszczy się o niedokuczliwe i przyjemne zabiegi związane z protetyką, a także o potrzebną w danej chwili prewencję związaną z stanem Twoich zębów. Oprócz tradycyjnych zabiegów dentystycznych, proponujemy naszym pacjentom profesjonalne implanty. U nas ratunek odnajdą zarówno dzieci, jak i dorośli, którym dokuczające zęby nie pozwalają normalnie funkcjonować. Oferowane w naszym gabinecie dentystycznym implanty, to numer 1 w swojej klasie. Zaufaliśmy prawdziwym specjalistom od protetyki, którzy podczas projektowania implantów stosują tylko najdoskonalsze materiały. Implanty tytanowe wykonane są z dokładnie obrabianego tytanu, co przyspiesza proces przebudowy i wzrostu kości wokół niego. Zabieg wstawiania implantów jest w całości bezbolesny, dzięki zastosowaniu miejscowej narkozy. Implanty nie powodują zniekształcenia mowy i nie powodują alergii, gdyż są wykonane z biokompatybilnych składników. Dzięki użyciu implantów w pełni znikają trudności z rozgryzaniem pokarmów, co ma wpływ na poprawę kondycji przewodu pokarmowego. Implanty to gwarancja atrakcyjnego uśmiechu do końca życia. Przez wiele lat zadbaliśmy o wielu Pacjentów i zbadaliśmy bardzo dużo problemów. Zbieramy specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje by wykonywać rzetelne usługi dentystyczne. Dzięki bliskiej współpracy z partnerami biznesowymi jesteśmy w stanie zaoferować Państwu implanty w promocyjnych cenach, w opcjach ratalnych. Protetyka to nasza specjalizacja. Zapraszamy do miejsca, w którym troszczymy się o piękny uśmiech naszych Klientów.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio - Protetyk Gdańsk »

  Gabinet Dental Ceramic Studio działa od 2006 roku korzystając z wieloletniego doświadczenia zdobytego w kraju i za granicą. Skupiamy się na estetyce oraz funkcjonalności naszych prac protetycznych. Naszym klientom doradzamy zarówno przy wyborze kształtu jak i koloru licówek. Przed konsultacją prosimy wcześniej umówić się telefonicznie. Istnieje możliwośc wykonania dokumentacji fotograficznej. Wykonujemy pobranie pomiaru łukiem twarzowym. Stosujemy najlepsze rozwiązania w stomatologii kosmetycznej – Cercon. Zapraszamy gabinety stomatologiczne do współpracy przy wykonywaniu usług protetycznych.

  Data dodania: 18 08 2017 · szczegóły wpisu »