Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Sanatorium':

Sortuj po:

 • Dworek Słoneczko 2 nad morzem Pomorskie »

  Dla nas kluczowy jest mieszkaniec pensjonatu i jego całe uciecha u nas. Rehabilitacja nad morzem to również jedna z dziedzin, którą zajmuje się nasz pensjonat Dworek Słoneczko 2. Czekamy na kontakt telefoniczny bądź mailowy z naszym w Dworku Słoneczko 2. Mój pensjonat spa nad morzem Pomorskie posiada niemało udogodnień dla polskich gości w tym oryginalny basen pod dachem oraz sauna. Dworek Słoneczko 2 to pensjonat o wzniosłym kanonie znajdujący się w miejscowości Smołdzino w nader sąsiedniej odległości od morza. Mój pensjonat - Dworek Słoneczko 2 tętni życie przez cały rok. Zachęcamy do kontaktu z nami i umówienia się na sprecyzowany termin przyjazdu do naszego sanatoria nad morzem Pomorskie w Smołdzinie.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nocleg Inowrocław »

  Szukasz miłego pensjonatu w Inowrocławiu? Jeżeli już tak - serdecznie zachęcamy do zarezerowania noclegu w tej chwili u nas. Oferujmy wygodne uwarunkowania, w których aż woli się wypoczywać. W opcji są też śniadania. Profesjonalna obsługa zapewnia wysokiej klasy usługi, które spełnią oczekiwania wybrednych kontrahentów. Przystępna cena i dogodna umiejscowienie sprawią, że wypoczynek będzie niesłychanie przyjemny. Namawiamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Sprawdź nasze usługi sam i przekonaj się że warto postawić na nas!

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja kujawsko-pomorskie »

  Uzdrowisko Wieniec – Zdrój umiejscowione jest na malowniczych Kujawach. Istnieje od 1923 roku oraz od tej pory przyjmuje kuracjuszy. Obiekt otoczony jest pięknymi, sosnowymi lasami, których wyjątkowy mikroklimat bez zarzutu służy kuracjuszom. W uzdrowisku realizowane jest ponad 70 różnych zabiegów, które sprzyjają wyleczeniu schorzeń reumatologicznych, ortopedyczno-urazowych, kardiologicznych i również nadciśnienia, dolnych dróg oddechowych, układu nerwowego i osteoporozy. Pełna propozycja uzdrowiska dostępna jest na stronie uzdrowisko-wieniec. pl. Nad wszystkim czuwa fachowy personel medyczny, który równocześnie służy radą a oprócz tego doświadczeniem. Uzdrowisko dysponuje szpitalem i sanatoriami dla dorosłych, i zakładem pielęgnacyjno - opiekuńczym oraz Zakładem Przyrodoleczniczym. Na terenie uzdrowiska działa również poradnia psychologiczna.

  Data dodania: 19 07 2017 · szczegóły wpisu »