Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'tonery':

Sortuj po:

 • Kserokopiarki Wrocław »

  Lukając na dzisiejszych ludzi zauważamy, że straszna walka w przedziale kapitalistycznym sprawia, iż korporacje zwiększają przeznaczone pieniądze na uatrakcyjnienie ich wyglądu.
  Co poradzić gdy zaniemoże najważniejsze narzędzie drukujące w istotnej firmie, nie można załamywać rąk, przyjedziemy i nareperujemy co trzeba, za akceptowalne fundusze i zrobimy to szybko.
  Prezentowana tu firma ma wszelakie atuty dobrego i przyszłościowego sklepu z którym wskazane jest współpracować.
  W tym miejscu chcemy wymienić nazwy naprawianych u nas wytwórców HP, Canon, NASHUATEC, HSM.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tonery tusze »

  Jestem szczęśliwą posiadaczką nowej drukarki - Kyocera FS-C1020MFP. Urządzenie posiadało toner startowy, który podczas pracy w domu niestety szybko się skończył. Przeszukując Internet okazało się, że toner oryginalny mogę zastąpić zamiennikiem i tak trafiliśmy na stronę firmy Komax 2 z Łodzi, która oferuje naprawdę szeroki asortyment materiałów eksploatacyjnych. Znalazłam u nich fabrycznie nowy zamiennik toner do Kyocera FS-C1020MFP w bardzo przystępnej cenie. Kyocera FS-C1020MFP to nabiurkowe urządzenie wielofunkcyjne składające się z kolorowej, jednoprzebiegowej drukarki laserowej, skanera CCD i czarno-białego faksu. Dzięki interfejsowi sieciowemu Fast Ethernet, jest to idealne urządzenie dla biura lup małej grupy roboczej. Drukuje ono z prędkością 20 stron na minutę zarówno w kolorze jak i w czerni. Toner zamówiłam w sklepie internetowym, który bardzo szybko dostarczył towar "pod drzwi". Po dwóch dniach moja drukarka wróciła do pracy, a ja zaoszczędziłam połowę kosztów zamieniając oryginał na toner kompatybilny. W trakcie użytkowania produktu JetWorld Kyocera TK-150nie stwierdziłam różnic w jakości wydruku i w ten to sposób stałam się kolejnym zadowolonym klientem sklepów internetowych.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »