Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'usługi':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Meble na wymiar »

  Można z powodzeniem powiedziec że meble to nasza pasja. Od ponad dwudziestu lat wykonujemy meble na zamówienie. Meble kuchenne, meble młodzieżowe, szafy wnękowe, oraz wiele innych mebli wykonamy na dowolny wymiar bez żadnych dopłat za nietypowe wymiary. Mamy w naszej ofercie meble na każdą kieszeń, a mianowicie możemy wykonac meble bardzo drogie z blatami granitowymi i frontami na wysoki fortepianowy połysk lub tanie meble z płyty meblowej laminowanej. Gwarantujemy jednak że w obu tych przypadkach meble będą wykonane solidnie i estetycznie. W przypadku szaf z drzwiami przesuwanymi stosujemy tylko systemy najlepszych producentów. Firma Nasz Dom jest w branży meblarskiej od ponad dwudziestu lat tak więc mogę z powodzeniem powiedziec że nasze prace wykonywane są w pełni profesjonalnie. Naszym atutem jest również to że my nie tylko produkujemy meble, ale również je montujemy. W przypadku mebli kuchennych nasi fachowcy podłączą sprzęt AGD. Dysponujemy własnym transportem, więc meble możemy dostarczyc w każde miejsce w Polsce i Europie. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej i do składania zamówień na wyjątkowe meble firmy Nasz Dom.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Wrocław »

  Zajmujemy się transportem przy użyciu aut w zabudowie kontenerowej. Przewozimy głównie meble, gdyż nasze samochody zostały właśnie do tego celu zaprojektowane. Do naszych usług zaliczają się również przeprowadzki. Przeprowadzamy zarówno w kraju jak i poza nim. Dowozimy towar niezwykle punktualnie, zawsze dbając o jakośc wykonywanych usług.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport mebli Wrocław »

  Jesteśmy regionalnym liderem na Dolnym Śląsku jeśli chodzi o transport mebli. Zajmujemy się tym już od ładnych kilku lat, zgłębiliśmy więc tajniki tej trudnej profesji. podobnych firm na rynku jest sporo. Dlatego tylko jakością naszych usług możemy zdobyć wasze zaufanie. w naszej pracy używamy profesjonalnych meblowozów.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konwergencja »

  Stemlogic, który specjalizuje w usługach telekomunikacyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw przygotował dla Państwa ciekawą ofertę rozwiązań i produktów, w tym telefonia VoIP, system Call Center, kolejkowanie połączeń, zapowiedzi głosowe. Wymagania dotyczące systemów telekomunikacyjnych zwiększają się odwrotnie do wielkości przedsiębiorstwa – im mniejszy anturaż tym poważniejsze są oczekiwania co do funkcjonalności. Proponowane przez nas rozwiązania umożliwiają obniżenie kosztów za telefon. Jesteśmy świadomi tego, że dla znacznej ilości małych i średnich przedsiębiorstw przede wszystkim liczy się zaspokajanie aktualnych potrzeb i kompleksowość oferty telekomunikacyjnej, dlatego też prowadzimy konsultacje z każdym Klientem i dopasowujemy najodpowiedniejsze w ich przypadku rozwiązanie. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i podjęcia satysfakcjonującej współpracy.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi porządkowe Wrocław »

  Jeśli bierze się pod uwagę sprzątanie biur Wrocław mógłby aktualnie urastać do tytułu krajowej stolicy czystości, a to za przyczyną prezentowanej firmy Sprzątanie Wrocław, która zapewnia pełną panoramę specjalistycznych usług w tej kwestii. Stawiamy sobie za zadanie zapewnienie zadowolenia odbiorcy, toteż realizujemy nasze usługi uczciwie i elastycznie. Proponujemy między innymi kompleksowe sprzątanie domów, specjalistyczne czyszczenie biur oraz mycie nagrobków cmentarnych. Kiedy niezbędna jest porządna firma sprzątająca Wrocław to bez wątpienia miasto godne polecenia! Aby odszukać nas online wystarczy wklikać w przeglądarkę „usługi porządkowe Wrocław”, albo „usługi sprzątające Wrocław” – i już!

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nagroda jubileuszowa »

  Aktuariusz musi wykazywać wszechstronną wiedzę z obszaru matematyki ubezpieczeniowej, finansowej i ze statystyki. Jest profesjonalistą z zakresu obliczania ryzyka projektów finansowych. Zwykle aktuariusze należą do branży ubezpieczeniowej, reasekuracyjnej i funduszy emerytalnych. Coraz częściej zajmują się poza tym także wycenami przedsiębiorstw i konsultacjami transakcyjnymi.
  Biuro Aktuarialne Signum swoją praktykę zdobywa przez nieomal już 10 lat swojej działalności. Nasza duża praktyka wpływa w sposób znaczny na rangę oferowanych usług. Biuro uskuteczniło już ponad 2000 wycen. Kalkulacje mogą być, specjalnie na życzenie nabywcy, robione zgodnie ze standardem US GAAP. Mamy szerokie grono naszych klientów. Są nimi ogromne firmy, jak i mniejsze firmy prywatne. Dajemy rzetelne porady odbiorcom z Polski, jak i z zagranicy. Posiadamy, wypracowaną przez długie lata praktyki bazę modeli. Dzięki niej możemy dostosować swoją propozycję do potrzeb możliwych klientów.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing it Warsaw »

  Współpraca z naszą firmą daje Państwu gwarancję prawidłowo działającego i dostosowanego do osobistych potrzeb systemu komputerowego. Nasze główne usługi informatyczne dla firm obejmują m.in. opiekę informatyczną, implementowanie systemów operacyjnych, konfigurację serwerów, konsulting informatyczny, przeglądy i konserwacje sprzętu. Outsourcing IT gwarantuje prawidłowy rozwój procesów w firmie i jest idealnym sposobem aby zmaksymalizować efektywność firmy, tym samym oszczędzając koszty. Oferujemy też usługi na wybrane elementy dla klientów indywidualnych. Polecamy zapoznanie się z ofertą ESKOM dostępną na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing it Warszawa »

  Szukasz pomocy przy konfiguracji komputerów oraz serwerów? Set IT dostarcza oraz konfiguruje serwery Dell i IBM. Poza tym zajmujemy się projektowaniem i budową całej serwerowni od początku. Będąc firmą outsourcingową oferujemy kompleksowe usługi informatyczne dla firm - możesz się zdecydować na pełną obsługę, ale też konkretne elementy lub procesy. Dostarczamy rozwiązania antywirusowe, wdrażamy systemy wspomagające działanie przedsiębiorstw - system ERP i CRM to optymalizacja obszarów związanych z organizacją pracy, obsługi klienta, sprzedaży, finansów, archiwizacji dokumentów, gospodarki magazynowej i produkcji, ale także, w przypadku gdy dostępne oprogramowanie Cię nie satysfakcjonuje, proponujemy rozwiązania autorskie, które są ściśle dopasowane do specyfiki prowadzonej działalności.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi remontowe Kielce »

  Jesteśmy firmą, która stawia na profesjonalizm i rzetelnie podchodzi do powierzonych zadań. Mamy duże doświadczenie w wykonywanym. Nasza oferta ma w swoim zakresie dużo usług remontowych tj. szpachlowanie, sufity podwieszane, malowanie Kielce, gładzie i szpachlowanie i wiele innych. Powzięcie decyzji o remoncie mieszkania czy domu to bardzo poważne przedsięwzięcie i wiąże się z podjęciem wielu decyzji. W takich sytuacjach zawsze służymy radą przy doborze odpowiednich materiałów. Na Państwa życzenie dokonujemy wyceny przewidywanych robót budowlanych oraz wyceniamy remont Kielce usługi. Wykonujemy również montaż suchej zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych. Nasze usługi remontowe wykonujemy używając najnowszych dostępnych surowców, które sprawiają, że wykonane prace mają najwyższą jakość.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis drukarek Wrocław »

  Spoglądając na świat rozumiemy, że ogromna rywalizacja w sektorze rynkowym powoduje, że firmy zwiększają przeznaczone środki na polepszenie ich wyglądu. Cóż począć kiedy zaniemoże główne urządzenie kopiujące w twojej działalności gospodarczej, nie trzeba się załamywać, przyjedziemy i zreperujemy co trzeba, za małe środki pieniężne i zrobimy to bardzo sprawnie. Prezentowana tu spółka posiada typowe wyróżniki markowego i nowoczesnego zakładu z jakim to warto współdziałać. W tym miejscu chcielibyśmy wymienić terminy naprawianych u nas potentatów Fuijtsu, Ricoh, NASHUATEC, FELLOWES.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog z Wrocławia »

  Jaki psycholog - coraz więcej osób bardzo często zadaje sobie pytania do kogo się udać po poradę. Potrzeba pokonać najtrudniejszą barierę wstydu oraz się umówić na wizytę z dobrym psychologiem sprawdź tu Terapia i Warsztaty. Wielu osobom takie spotkania są potrzebne jednak ludzie próbują odrzucić na bok swoje wewnętrzne kłopoty. Stan umysłu, który często jest utrzymywany przez bardzo długi okres czasu w słabym stanie często staje się chorobą. Żyjemy w czasach w których ciężko jest żyć bez stresu. Np. leczenie niepłodności czy inne przypadłości to coraz częściej problemy sporej części ludzi z jakimi trzeba się współpracować.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe Wrocław »

  Agencja reklamowa Moloh. pl mieszcząca się we Wrocławiu to gwarancja doskonałej jakości świadczonych usług popartych wieloletnim doświadczeniem. W ramach oferty znajdziecie Państwu materiały i gadżety reklamowe, projektowanie graficzne oraz projektowanie opakowań. Po szczegóły zapraszamy na stronę firmową agencji, gdzie znajduje się także rozbudowane portfolio usług i produktów. Usługi firmy charakteryzują się atrakcyjnymi cenami oraz zawsze dotrzymanym terminem końcowym, ustalonym z Klientem. Na szczególną uwagę zasługują materiały reklamowe wykonane w różnych technikach poligraficznych i nie tylko.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wkładki gramofonowe grado »

  Wytwarzane obecnie płyty winylowe zapewniają niezwykle wysoką jakość muzyki, która jest niezmiernie przyjemna w swoim brzmieniu. Przy tym płyty winylowe jakie oferujemy obejmują różnorakie typy muzyki, nagranych poprzez wielu popularnych artystów z całego świata. Gramofony stają się na dzień dzisiejszy popularne nie tylko w domach ale także w znanych i popularnych dyskotekach. Płyty gramofonowe były popularne kilka pokoleń temu. Słuchali ich nasi dziadkowie, pradziadkowie jak również wcześniejsze pokolenia. Na dzień dzisiejszy płyty gramofonowe wracają po raz drugi i stają się coraz to bardziej rozpowszechnione. Wielu artystów nagrywa na nich swoje największe, najlepsze teledyski, których słucha cały świat. Ze względu na dobrą jakość odtwarzania dźwięku, czystość, a dodatkowo dobrą akustykę płyty gramofonowe co raz w większości sytuacji ponownie goszczą w naszych domach. Oferta płyt gramofonowych jest co raz bogatsza, więc każdy według własnego gustu ma możliwość skomponować swoją własną kolekcję płyt winylowych, które umilą mu czas za radą muzyki.

  Data dodania: 17 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Poznań »

  Zakład Drabant Transport Przeprowadzki Poznań to rekomendowany przewoźnik. Korzystając z tej propozycji konsumenci zapewniają sobie szybkie przeprowadzki. Drabant Transport Przeprowadzki Poznań to znakomita spółka. Kliknij na stronę, żeby obejrzeć pojazdy. Konsumenci cenią miłą obsługę i profesjonalny transport bagażowy Poznań może liczyć na odpowiednio zorganizowane przeprowadzki. Jeśli chodzi o Poznań przeprowadzki przeprowadzane są przy użyciu aut ciężarowych. Fachowcy z Drabant Transport Przeprowadzki Poznań mają przyrządy do skręcania mebli, więc robią również usługi tego typu. Gdy wstukasz w wyszukiwarkę określenie „Poznań przeprowadzki”, zaprezentowany zostanie link do witryny firmy Drabant. Specjaliści z Drabant Przeprowadzki Poznań wnoszą meble do mieszkań. Troszczą się o odpowiednią ostrożność, tak więc meble są zupełnie nie uszkodzone. Drabant Usługi Transportowe Poznań to zakład z dużym doświadczeniem, od dawna funkcjonujący w branży. Zapewnia najdoskonalszej jakości usługi przewozowe.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi archeologiczne | Centrum Archeologiczne - »

  Centrum Archeologiczne oferuje usługi archeologiczne: -badania wykopaliskowe -nadzory archeologiczne -konsultacje -badania powierzchniowe. Firma działa głównie na terenie Mazowsza. Badania archeologiczne wykonywane są przed dużymi inwestycjami t. j. budowa dróg, torów kolejowych, magazynów oraz sklepów szeroko płaszczyznowych oraz przed małymi inwestycjami t. j. domy mieszkalne.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Parkiety Warszawa »

  Spomiędzy osiągalnych dziś różnorakiego typu materiałów wykorzystywanych do wykonywania podłóg, drewno ciągle zalicza się do szczególnie popularnych. Wszelakiego rodzaju wnętrza, czy to sypialni czy łazienki, dzięki drewnianej podłodze lub też parkietowi, będą doskonale się prezentować. Aby tego rodzaju podłoga bądź też parkiet miały możliwość przez dłuższy czas cieszyć swoim wyglądem, istotne jest właściwe o nie dbanie. Master Parkiet - renowacja podłóg Warszawa to przedsiębiorstwo, które mieszkańcom Warszawy, jak również okolicy pomaga w należyty sposób dbać o wszelkiego typu podłogi drewniane. W ramach usługi renowacja oraz cyklinowanie podłóg Warszawa, oferuje supernowoczesne techniki, które pozwalają otrzymywać wyborne wyniki. Oprócz naprawy czy też cyklinowania, firma ta wykonuje również usługi parkieciarskie Warszawa w zakresie dystrybucji jak też układania drewnianych parkietów oraz podłóg. W propozycji ofertowej mieści się również szeroki wybór różnorakiego rodzaju środków do stosownej pielęgnacji podłóg jak i parkietów z drewna.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spotkania firmowe Poznań »

  Bogata oferta Weranda Family Katering Poznań stanowi dobrą zachętę dla usługobiorców. Odwiedzając stronę możemy zaznajomić się z tym jakie są rodzaje posiłków i nie tylko. Proponowana jest wieloaspektowa obsługa. Firma prowadzi własnego bloga. Zawiera on zdjęcia, a także filmy. Weranda Family Catering Dla Firm Poznań zapewnia oprawę muzyczną poszczególnym spotkaniom. Zarządza paroma lokalami w różnych rejonach miasta. Dzięki Weranda Family Usługi Cateringowe Poznań można zagwarantować sobie kanapki wraz z transportem do miejsca pracy. Profesjonaliści przygotowują koncepcje tematyczne oraz troszczą się o to, by każdy bankiet wyróżniał się niecodziennym nastrojem. Zielona Weranda fajnie nadaje się zarówno do spotkań o charakterze prywatnym, jak i biznesowym. Gdy idzie o katering Poznań ma szansę korzystać z przepysznych zup oraz różnorodnych tortów. Dobrze jest zamawiać canneloni ze szpinakiem albo roladki z cukinii. Weranda Family Catering Poznań to przedsiębiorstwo, któremu warto zlecać organizację przerw kawowych mających miejsce podczas dłuższych spotkań.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp, kursy bhp EKOL-BHP »

  EKOL-BHP to firma realizująca obowiązki w imieniu pracodawców w zakresie bhp. Jako grupa fachowców służymy wsparciem w organizacji szkoleń bhp oraz wszelkich usługach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolimy ogólnie nowych pracowników a także prowadzimy szkolenia okresowe dla wszystkich grup zawodowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także szkolenia okresowe w formie on-line. Oceniamy ryzyko zawodowe dla poszczególnych stanowisk pracy a także przygotowujemy pełną dokumentację powypadkową. Prowadzimy kursy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i szkolenia ppoż. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obuwia i odzieży roboczej oferowanej w naszym sklepie on-line. Zapewniamy fachową obsługę.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowa obsługa obiektów »

  Gdy w latach dziewięćdziesiątych dwudziestego stulecia sektor usług powoli rozwijał się na praktykę prywatną, nawet nie przypuszczaliśmy, że rozrośnie się on do takich kształtów. W wysokim tempie rosły różne miejsca pracy, nowe sklepy oraz pierwsze agencje. Można było założyć interes, o którym marzyło się od dziecka, kiedy patrzyło się na rodziców, którzy dzień w dzień wstawali tradycyjnie do państwowej pracy. Są tacy, którzy bardzo się uradowali z takiego postawienia sprawy. Znaleźli się bowiem i tacy, którzy nie umieli się pogodzić z takim obrotem spraw. Dzięki dobrej koniunkturze sporo osób odbiło się od dna i zaczęli się szybko wzbogacać na szkodzie innych. Inni natomiast ciężko doświadczyli tą zniewagę. Ci, którzy posiadali ciekawe pomysły stworzyli firmy, inni w krótkim czasie zbankrutowali. Zarobić można było w zasadzie na wielu usługach: pranie, higiena szpitalna, żywienie pacjentów lub recepcje. Powstawały nowe agencje sprzątające, pralnie. Ci najsprawniejsi i najwytrwalsi przetrwali i bawią się do dziś uznaniem konsumentów i swoim zrealizowanym celem.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • IBF Sławomir Dymowski »

  Domeną firmy IBF Sławomir Dymowski jest wykonywanie pokryć galwanicznych, antykorozyjnych, a więc galwanizacja - między innymi cynkowanie, cynkowanie ogniowe, niklowanie, chromowanie, czernienie, anodowanie aluminium, anodowanie duraluminium, kadmowanie, cynowanie, srebrzenie, miedziowanie. Dostępne są powłoki techniczne i dekoracyjne, matowe i błyszczące. Jako nieliczni w kraju oferujemy powłokę niklu twardego zwanego niklem chemicznym. Poboczną ofertę stanowi polerowanie pod chrom. Oferujemy również usuwanie starych powłok galwanicznych. Wykonujemy spawanie metodami TIG i MIG - aluminium i stopów aluminium, duraluminium, magnezu, żeliwa, niklu, tytanu, stopów tytanu, miedzi, stali nierdzewnej, stali szlachetnej, stali nierdzewnej, stali węglowej, stali wysokostopowej, stali narzędziowej, stali niskostopowej, stali chromowo-molibdenowej. Produkujemy duże wyroby metalowe: ramy, prowadnice, elementy naczep tirów. Posiadamy laser przemysłowy do cięcia blach i wykonujemy cięcie laserem arkuszy aluminium oraz stali. Toczenie, frezowanie szlifowanie cnc oraz klasyczne (na tradycyjnych tokarkach) nie stanowi żadnego problemu. Posiadamy również rozmaite maszyny do obróbki skrawaniem i szlifowania. Lakierujemy powierzone detale metodą proszkową oraz klasycznie - typowe lakierowanie mokre. Dodatkowo oferujemy usługi budowlane - roboty ziemne koparkami, montaż wewnętrznych instalacji hydraulicznych (CO, zimna woda, ciepła woda), solarnych i pomp ciepła, sieci wodociągowych, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz usługi remontowo-budowlane. Sprzedajemy stolarkę budowlaną AL i PCV. Produkujemy elementy z laminatu, carbonu, kevlaru, formy do lamintów i carbonu, części tuningowe do samochodów, motocykli, jachtów i łodzi. Wszystkie usługi można realizować wysyłkowo. Możemy zorganizować transport paletowy. Nasze siedziby znajdują się na terenie województwa mazowieckiego - Warszawa i lubelskiego - Biała Podlaska. Jednak działamy na terenie całej Polski i Europy.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »