Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Kosmetyczka Wrocław

Kosmetyczka Wrocław

Kosmetyczka Wrocław

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Gabinet kosmetyczny Wyspa Piękna we Wrocławiu, zaprasza do zapoznania się i skorzystania z szerokiej oferty zabiegów pielęgnacyjnych twarzy oraz całego ciała, zabiegów spa oraz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Jeżeli chciałabyś mieć zalotne, długie i gęste rzęsy to trafiłaś w dobre miejsce.

Zapraszamy na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1. Pracujemy z wykorzystaniem profesjonalnych produktów renomowanej firmy Secret Lashes .Zabieg wykonujemy metodą pozwalającą na dobranie długości, grubości i docelowego stopnia podkręcenia rzęs w zależności od życzenia klientki. Możliwe jest uzyskanie efektu od naturalnego poprzez "kocie oko", aż po teatralny. Po zabiegu nie musisz zmieniać trybu życia, rzęsy są odporne na wodę, pot i łzy. Możesz w nich chodzić na basen, do sauny oraz solarium. Twoje oko stanie się bardziej wyraziste. Będzie pięknie prezentować się na zdjęciach i podczas różnych uroczystości. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, oraz miłośników sportu. Zabieg trwa ok. 2,5 - 3h. Końcowy efekt utrzymuje się ok. 4 tyg. Po tym okresie możliwe jest wykonanie dopełnienia.

Przykładamy dużą wagę do tego, żeby nasz salon kosmetyczny był miejscem intensywnej pielęgnacji, oraz również "wyspą" wspaniałego samopoczucia oraz relaksu. Zabiegi są przeprowadzane w klimacie łagodnej muzyki, przy palących się świecach, przy przygaszonym świetle, tak aby czas zabiegu był rzeczywiście czasem odpoczynku tylko dla siebie.

W naszym gabinecie czeka Twoja ulubiona kosmetyczka.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Statystyki katalogu

Szpilkuj

Szpilkuj...

09.01.2013:02:01
Stron: 1064
Kategorii: 20
Podkategorii: 345
Stron oczekujących: 0
Gości online: 16
Ost. moderacja: 18 10 2020