Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Gabloty aluminiowe

Gabloty aluminiowe

Gabloty aluminiowe

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Wieloletnią tradycja i duże doświadczenie posiada nasza firma, która zajmuje się produkcją gablot.
Od rozpoczęcia działalności naszej firmy pracowaliśmy nad udoskonalaniem technologii produkcyjnej. Surowce, których używamy do wytworzenia gabloty informacyjne są zawsze najwyższej jakości, a są to: lite drewno i profile aluminiowe. Gabaryt i wielkość gabloty zależy od zapotrzebowania klientów, chociaż mamy również w sprzedaży standardowe wymiary. Wszystkie gabloty są przeszklone, wnętrza mają wyłożone płytą magnetyczna, wykładziną materiałową lub korkiem. Na życzenie klienta montujemy do gablot zamki patentowe, które zabezpieczają ich zawartość oraz podświetlenie.
Klienci przeznaczają gabloty na sztandar, na klucze lub na ogłoszenia na osiedlach i w sklepach. Dla zaspokojenia potrzeb rynku produkujemy tablice ogłoszeniowe i potykacze ogłoszeniowe.
Dbając o trwałość produktu bierzemy pod uwagę różne ich zastosowanie. Gdy potencjalny nabywca zamierza je ulokować na zewnątrz to wówczas używane materiały odpowiednio zabezpieczamy przed działaniem warunków atmosferycznych.
Dbamy również o estetyczny wygląd i najlepszą jakość wytwarzanych produktów oraz niewygórowaną cenę. Zapraszamy do współpracy. Naszej stronie znajdziecie Państwo fotografie różnych gablot.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: